Де можна отримати позику від мікрофінансової організації

Останнім часом все більше жителів нашої країни цікавиться де швидко можна взяти позику. Немає чому дивуватись, адже дуже часто ми потребуємо певної фінансової підтримки. Гроші потрібні для термінової оплати орендованого житла, відпочинку, навчання, лікування та багато чого іншого.

Питання про те, де отримати грошову позику, зазвичай вирішується на користь мікрофінансових організацій. Кредитами онлайн на карту переважно користуються ті, хто не має офіційного працевлаштування або отримує основну заробітну плату в конвертах. Обирати є з чого, адже мікрокредити надає велика кількість компаній. З другого боку, потенційному позичальникові стає важко розібратися в різноманітті інтернет-сервісів і зробити правильний вибір.

Відповідаючи на головне питання, хотілось би зазначити що сьогодні кожен може оформити кредит онлайн. Не має значення, в якому місті ви проживаєте – якщо у вас є доступ до Інтернету і банкомат поруч, ви можете швидко вирішити свої фінансові проблеми.

 

Де можна оформити кредит онлайн?

Тінь на чесні мікрофінансові організації відкидають так звані компанії-одноденки, які працюють зі штучно завищеними ставками та використовують приховані комісії. Їх легко ідентифікувати: достатньо перевірити наявність МФО в реєстрі мікрофінансових організацій. Більш того, подібні компанії, які створені виключно для обману людей, зазвичай ніяк не фігурують в ЗМІ і не мають власного сайту.

Таким чином, відповідаючи на питання де взяти мікропозику, радимо звертати увагу на організацію, що має солідну репутацію та вигідні умови надання послуг. На шахраїв частіше всього натикаються ті, хто хоче оформити швидкий кредит онлайн на карту.

 

Причини звертатися саме в мікрофінансову організацію

Ринок мікрокредитування постійно розвивається. В умовах високої конкуренції МФО вимушені в буквальному сенсі боротись за кожного клієнта. На фоні цього компанії пропонують вигідні відсотки, зручні умови пролонгації та реструктуризації в разі такої необхідності.

Багато хто вказує на високі відсоткові ставки по мікрокредитам. Варто враховувати те, що послуга МФО – це короткострокова грошова позика. Частіш за все кошти беруть максимум на 10 днів. Наприклад, вам потрібно було 2000 грн на 7 днів. Ви отримали змогу погасити заборгованість через 5 днів. Ви платите відсотки за дні фактичного використання кредитних коштів. Уявімо, що ви взяли 2000 гривень на 7 днів під 1% в день. За 7 днів ви мали б переплатить 140 гривень. Проте ви повертаєте кошти через 5 днів, так що сума повернення дорівнює 2100 грн.

 

В МФО кожному клієнту гарантується:

  • цілодобова можливість отримати грошову позику;
  • оперативний розгляд заявок (в середньому – не більше 20 хвилин в будь-який час доби);
  • видача позик за паспортом (ніяких додаткових довідок надавати не потрібно);
  • прозорий договір, немає прихованих комісій чи неоднозначних пунктів;
  • можливість достроково погасити позику;
  • продовження терміну кредитування (при необхідності);
  • різні способи виконання кредитних зобов’язань;
  • бонусна програма, яка дозволяє отримувати пільгові умови кредитування.

Висновок простий: ви можете жити в любому місті. Головне щоб у вас була актуальна прописка і можливість підтвердити це документально (штамп в паспорті, відповідна довідка якщо у вас ID-карта).

2 thoughts on “Де можна отримати позику від мікрофінансової організації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *