Головні причини відмови МФО на видачу грошової позики.

Мікрофінансові організації користуються великим попитом. Така ситуація склалась насамперед тому що МФО лояльно ставляться до потенційних клієнтів, особливо коли справа доходить до надання інформації для розгляду. Не потрібно надавати довідку про доходи, про наявне майно. Позичальнику не доводиться шукати поручителів. Незважаючи на це, існує реальний відсоток відмов в видачі мікропозики. Які можуть бути причини того, що МФО відмовив у видачі грошової позики?

 

Недостовірні дані при заповненні анкети

Перша, і найпоширеніша причина відмови – недостовірні дані при заповненні анкети онлайн, або банальні помилки через неуважність. Мікрофінансові організації, які працюють через Інтернет, не мають змоги побачити клієнта і оцінити його візуально.

Тому доводиться опиратись на створену система безпеки за оцінкою достовірності наданих даних позичальником. При заповненні заявки навіть на кредит онлайн на картку без перевірки кредитної історії слід бути дуже уважними. Будь-яка помилка може стати причиною відмови у видачі позики.

 

Затримки по виплаті за минулі та актуальні позики

Друга, не менш поширена причина відмови – затримки по виплатах за наявні кредити. З метою економії бюджету, МФО рідко звертаються в бюро кредитних історій, використовуючи для аналізу «чорний список позичальників». Тривалі затримки по погашенню попередніх або наявних кредитів стають причиною відмови в отриманні онлайн кредиту без фото.

 

Сумнівний профіль в соціальних мережах

Сумнівний профіль в соціальних мережах стане третьою причиною в нашому сьогоднішньому списку. Практично кожен, хто звертається за новим кредитом онлайн, має профіль мінімум в одній із соціальних мереж. Є цілі відділи і навіть окремі служби, які займаються оцінкою і аналізом постів, фотографій та кола знайомих потенційного клієнта.

Високої оцінки заслуговують фото на фоні автомобіля, в добре обладнаному інтер’єрі в квартирі. Якщо людина часто викладає фотографії про відвідування різноманітних заходів та закладів. Кредитору це 100% сподобається. Сумнівний аккаунт у соціальній мережі як правило стає причиною відмови в видачі позики, хоча позичальнику цього не уточнюють.

 

Поганий кредитний рейтинг

Четвертою причиною відмови в отриманні позики у нас сьогодні буде поганий кредитний рейтинг. Незважаючи на те, що навіть при поганою кредитною історії МФО готові піти назустріч клієнту, відмови трапляються. Зіпсована кредитна історія, а особливо за умови великої заборгованості чи тривалої затримки при погашенні виплат на постійній основі, стане причиною відмови у видачі позики.

 

Як отримати позику без відмови

Щоб підвищити шанси на отримання мікрокредиту, не варто розсилати заявки всім мікрофінансовим організаціям підряд. Кожна МФО підходить до оцінки потенційного клієнта в індивідуальному порядку. Існує велика ймовірність, що в одній компанії вам відмовляють, а в іншій дають позитивну відповідь. Головне користуйтесь актуальними сумами позик, щоб в подальшому у вас не виникало проблем і прострочень при поверненні заборгованості..

Для оформлення мікропозики без відмови рекомендуємо скласти список самих рейтингових мікрофінансових організацій, і по черзі подавати в них заявки. Варто пам’ятати, що причина відмови в отриманні грошей може бути банальною – ви не відповідаєте вимогам МФО. Щоб уникнути подібних несподіванок, уважно читайте умови надання коштів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *