Що потрібно врахувати щоб гарантовано отримати мікрокредит?

Не дивлячись на те що багато компаній пропонує своїй цільовій аудиторії так званий “кредит онлайн без відмови” https://alexcredit.ua/uk , з відмовами позичальникам доводиться зустрічатись досить часто. Навіть виконавши всі вимоги і правильно заповнивши всі дані в анкеті, позичальник може так і не отримати кредит в мікрофінансовій організації. Розповімо як гарантовано отримати позику в МФО.

 

Кредитна історія

Відсутність кредитної історії оцінюється негативно, оскільки так важко скласти уявлення про позичальника. Люди без кредитної історії можуть розраховувати лише на мінімальний кредит онлайн. Вам потрібно вирішити проблему відсутності КІ. Почніть брати позики на невелику суму. Варто відзначити, що МФО охоче видають кошти таки позичальникам, якщо порівняти їх з банками.

 

Проблеми з кредитною історією

МФО подає запит до Бюро кредитних історій і дізнається чи є у потенційного клієнта актуальні зобов’язання, чи були конфлікти з кредиторами в минулому. Для довідки: КІ дозволяє дізнатися про випадки звернення за отриманням коштів.

Зіпсована кредитна історія – поширена причина відмови. Тому слід її виправити. Оформляйте мікропозики в МФО. Якщо вносити  платежі вчасно, то згодом позитивна статистка перекриє негативну і довіра відновиться.

 

Перевищення допустимого ліміту

Якщо сума позики не відповідає сумі щомісячних доходів позичальника, кредитор відмовить у видачі коштів. Варто відзначити, що співробітники МФО не пояснюють, що причина відмови полягає в низькому рівні доходу. Оскільки мікрофінансові установи не вимагають довідки про доходи, вкажіть правильну суму доходів.

 

 

 

 

Високий рівень боргового навантаження

Часта причина відмови – високе боргове навантаження. Якщо у позичальника є непогашені кредити, МФО відмовить. Компанія розуміє, що нова позика оформляється для погашення боргу. А така «кредитна піраміда» рано чи пізно впаде. Також МФО розглядають позичальників з великою кількістю позик як людей, які звикли жити в борг, не вміють планувати фінанси і накопичувати заощадження, що також збільшує ризики невиплати. Тому перед тим як йти за коштами, потрібно виплатити старі борги.

 

Часто звертаєтесь за позиками

Якщо позичальник занадто часто звертається в МФО щоб отримати позику, це насторожить співробітників компанії. Вони вирішать, що як і в попередній ситуації, новий кредит потрібен для погашення старого боргу. Це ризиковано, тому може бути відмова. Висновок: користуйтесь послугами мікрофінансової організації тільки в разі крайньої необхідності.

 

Некоректна інформація

Завідомо невірна або помилкова інформація, яку позичальник надає банківській установі, заповнюючи анкету, може стати причиною відмови. Кредитор легко перевіряє дані. Тому щоб гарантовано уникнути відмови, перевірте заповнену анкету перед тим як її опублікувати.

 

Працевлаштування

МФО не вимагає підтвердження працевлаштування. Проте нерідко позичальникам відмовляють у видачі коштів, якщо їх не влаштовує робота клієнта. Якщо ви на 100% впевнені що зможете повернути заборгованість, реальний стан речей можна трішки прикрасити. Так ви можете оформити кредит онлайн без відмов.

 

Стоп-умови – про що варто знати кожному позичальнику

Як показує практика, в деяких організаціях може діяти ряд стоп-умов.

  • Вік потенційних позичальників. Зазвичай з цією причиною стикаються молоді люди (з 18 до 21 року) і люди похилого віку (яким більше 60-65 років).
  • Прописка. МФО може відмовити у видачі коштів, якщо у позичальника немає діючої прописки.
  • Судимість. Судимість потенційного клієнта або його близьких родичів може насторожити компанію і стати «відлякуючим» фактором. Однак сьогодні до такого стоп-фактору відносяться лояльно. Є оцінка моменту давності. Якщо минуло більше 3 років, то шанси оформити позику високі.

2 thoughts on “Що потрібно врахувати щоб гарантовано отримати мікрокредит?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *